wiarus-logo.png
g11-1.jpg

W celu dokonania rezerwacji noclegu nad morzem lub otrzymania szczegółowej informacji o obiekcie i wolnych terminach konieczny jest kontakt telefoniczny.

Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku (w wysokości 30% wartości całego pobytu) na rachunek bankowy lub przekaz pocztowy na adres podany poniżej. Brak przedpłaty w podanym przez nas terminie oznacza rezygnację z wczasów.

Po otrzymaniu zadatku wysyłamy zwrotnie potwierdzenie rezerwacji drogą mailową lub pocztą na podany przez Państwa adres. Pozostałą należność za wczasy pobieramy w dniu przybycia.

Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji. Ponadto nie przybycie do Kliwera w dniu przyjazdu wiąże się z jego utratą.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przybycia, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.

g13.jpg
g15.jpg

Bank Millennium S.A.
nr konta: 50 1160 2202 0000 0001 8066 6769
Kordian Ciskowski
ul. Droga Rybacka 29
84-104 Jastrzębia Góra

W opisie przelewu (przedpłaty) należy podać:

  •  imię i nazwisko;
  •  termin pobytu;
  •  telefon (najlepiej komórkowy, gdyż zawsze jeden-dwa dni przed przyjazdem kontaktujemy się z Państwem);
  •  adres mailowy lub domowy w celu przesłania potwierdzenia rezerwacji (preferowany jest mail ze względu na szybszą możliwość wysłania potwierdzenia).
g14-1.jpg

ZAPRASZAMY NAD POLSKIE MORZE

Do Jastrzębiej Góry, malowniczego zakątka, położonego w jednym z najpiękniejszych regionów Polski. W tej najdalej położonej na północ miejscowości można zobaczyć unikatowe wybrzeże klifowe, które oddziela Jastrzębią Górę od przepięknej plaży zachęcającej do morskich oraz słonecznych kąpieli. Proponujemy Państwu odpoczynek w miejscu, gdzie można nabrać sił, odpocząć - czas tutaj płynie wolniej i spokojniej. Słońce i woda skłaniają do lenistwa. Ustronne zaułki i leśne alejki koją spokojem. Bogactwo przyrody, dzikość natury, powietrze pełne jodu i orzeźwiająca morska woda - wszystko to czeka na Państwa przyjazd! Jastrzębia Góra to także raj dla osób lubiących spędzić czas w sposób aktywny. Sprzyjają temu liczne kafejki, puby, dyskoteki, a także korty tenisowe, jazda konna, jazda qudami i rowerami. Ich obecność wyzwala potrzebę aktywności. Każdy, o każdej porze dnia i nocy odnajdzie ulubioną formę wypoczynku.  

ZAPRASZAMY NA NIEZAPOMNIANY WYPOCZYNEK!!!!